Kočárek Baby Merc Faster III Limited 2019 trojkombinace s autosedačkou L/122

16 100 

Kočárek Baby Merc Faster III Limited 2019 trojkombinace s autosedačkou L/122  Baby MercKočárek Baby Merc Faster III Limited 2019 trojkombinace s autosedačkou L/122 16 100 Kč

Popis produktu

Pro ty, kteří milují netradiční design i možnost výběru z pestrých barevných variací, je tento model naprosto ideální. Kočárek Baby Merc Faster 3 Limited vyniká originálním zpracováním z vysoce kvalitní tkaniny. Barva kočárku je sladěna s vysoce kvalitním rámem s metalickým efektem. Až vyrazíte poprvé se svým mrňouskem na procházku, můžete se kochat nejen elegantním kočárkem, ale také jeho skvělými funkcemi. Moderní gelová kola jsou prakticky bezúdržbová a nemusíte se obávat, že je píchnete. Vašemu miminku zajistí pohodlí bez větších otřesů aktivní tlumič, který je umístěný ve střední části rámu. Kočárek Baby Merc Faster 3 Limited je skvělým společníkem do města i na dlouhé výlety v přírodě. Bohaté příslušenství i řadu vychytávek ocení každý rodič. A když se ochladí, využijete rukávníky, které jsou součástí základní výbavy. Máte zájem o kočárek bez autosedačky? Podívejte se na hnědý Baby Merc Faster III Limited ve dvojkombinaci (2v1).

Další vlastnosti: Barva Šedá. Název barvy L/122. Kolečka Gelová. Model Faster III. Typ kočárku Trojkombinace. Nosnost Do 15 kg. Materiál Textilie. Pro Holku. Vhodné do Lehkého terénu. Typ rukojeti Kloubová. Vlastnosti kočárku Houpavý.

Katalogové číslo: 728 Kategorie: ,
Výrobce:Baby Merc

Související produkty