Kočárek Baby Merc Faster III Style 2019 dvojkombinace šedý rám FIII/26A

12 500 

Kočárek Baby Merc Faster III Style 2019 dvojkombinace šedý rám FIII/26A  Baby MercKočárek Baby Merc Faster III Style 2019 dvojkombinace šedý rám FIII/26A 12 500 Kč

Popis produktu

Pro ty, kteří milují netradiční design i možnost výběru z pestrých barevných variací, je tento model naprosto ideální. Kočárek Baby Merc Faster 3 Style vyniká originálním zpracováním z odolné tkaniny. Barvu kočárku můžete kombinovat buď s bílým, nebo šedým rámem. Až vyrazíte poprvé se svým mrňouskem na procházku, můžete se kochat nejen elegantním kočárkem, ale také jeho skvělými funkcemi. Moderní gelová kola jsou prakticky bezúdržbová a nemusíte se obávat, že je píchnete. Vašemu miminku zajistí pohodlí bez větších otřesů aktivní tlumič, který je umístěný ve střední části rámu. Kočárek Baby Merc Faster 3 Style je skvělým společníkem do města i na dlouhé výlety v přírodě. Bohaté příslušenství i řadu vychytávek ocení každý rodič. A když se ochladí, využijete rukávníky, které jsou součástí základní výbavy. Máte zájem o kočárek i s autosedačkou? Podívejte se na šedý Baby Merc Faster III v trojkombinaci (3v1) s autosedačkou.

Další vlastnosti: Barva Šedá. Název barvy FIII/26A. Kolečka Gelová. Model Faster III. Typ kočárku Dvojkombinace. Nosnost Do 15 kg. Materiál Textilie. Pro Holku. Vhodné do Lehkého terénu. Typ rukojeti Kloubová. Vlastnosti kočárku Houpavý.

Katalogové číslo: 5907625590341 Kategorie: ,
Výrobce:Baby Merc

Související produkty