Kočárek Baby Merc La Rosa Limited 2020 trojkombinace s autosedačkou LRL/LNL08/ME

16 500 

Kočárek Baby Merc La Rosa Limited 2020 trojkombinace s autosedačkou LRL/LNL08/ME  Baby MercKočárek Baby Merc La Rosa Limited 2020 trojkombinace s autosedačkou LRL/LNL08/ME 16 500 Kč

Popis produktu

Kočárky ve trojkombinaci jsou velmi oblíbené, protože je využijete od narození až do tří let věku dítěte. Najít kočárek s velkou korbou, do které se pohodlně vejde i teple oblečené půlroční miminko, není tak snadné. Limitovaná edice La Rosa tento komfort nabízí. Jakmile dítko odroste z korbičky, můžete začít využívat sportovní verzi kočárku. Ta je polohovací, takže v ní může děťátko spinkat, být v pololehu nebo sedět a pozorovat svět kolem sebe. Kočárek La Rosa Limited vyniká nejen krásným zpracováním (svému rámu s metalickým efektem), ale také bohatým příslušenstvím. Díky gelovým kolům se nemusíte obávat nárazu na obrubník nebo najetí na ostřejší kámen. Do velkého koše pohodlně uložíte nákup nebo veškeré nezbytnosti, které využijete na dlouhých procházkách se svým miminkem. Tento kočárek zkrátka splní veškerá vaše očekávání a možná i něco navíc. Zjistěte si o něm více. Máte zájem o kočárek bez autosedačky? Podívejte se na černý Baby Merc La Rosa Limited ve dvojkombinaci (2v1).  

Další vlastnosti: Barva Černá. Název barvy LRL/LNL09/ME. Kolečka Gelová. Model La Rosa. Typ kočárku Trojkombinace. Nosnost Do 15 kg. Materiál Textilie. Pro Holku. Vhodné do Lehkého terénu. Typ rukojeti Kloubová. Vlastnosti kočárku Houpavý.

Katalogové číslo: 818 Kategorie: ,
Výrobce:Baby Merc

Související produkty