Kočárek Baby Merc Mosca Limited 2020 trojkombinace s autosedačkou MOL/MO03/ZE

16 100 

Kočárek Baby Merc Mosca Limited 2020 trojkombinace s autosedačkou MOL/MO03/ZE  Baby MercKočárek Baby Merc Mosca Limited 2020 trojkombinace s autosedačkou MOL/MO03/ZE 16 100 Kč

Popis produktu

Luxusní kombinovaný kočárek MOSCA Limited zaujme na první pohled svým dokonale propracovaným designem. Chcete kočárek, který nebude mít každý? Vsaďte na jistotu. S tímto krasavcem budete nepřehlédnutelní. Zatímco vaše miminko si bude spokojeně spinkat v prostorné hluboké korbě, vy se nenadřete ani při delší procházce. Lehká konstrukce s metalickým efektem i velká kola zajistí stabilitu a snadné ovládání kočárku. Můžete s ním bez obav vyrazit do města, do přírody i nastoupit do autobusu. MOSCA Limited Baby Merc je kočárek nové moderní generace, který nabízí rodičům i jejich dítkům pohodlí, bezpečí i řadu vychytávek pro zpříjemnění každodenních vycházek. Kombinovaný kočárek oceníte i v případě, že rádi nakupujete. Uzavíratelný koš je praktický a snadno do něho uložíte nákup i další nezbytnosti. Trojkombinace se se stane skvělým společníkem od narození vašeho děťátka až do jeho tří let. Přečtěte si více zde. Máte zájem o kočárek bez autosedačky? Podívejte se na zelený Baby Merc Mosca Limited ve dvojkombinaci (2v1).

Další vlastnosti: Barva Khaki. Název barvy MOL/MO03/ZE. Kolečka Gumová. Model Mosca. Typ kočárku Trojkombinace. Nosnost Do 15 kg. Materiál Textilie. Pro Kluka. Vhodné do Lehkého terénu. Typ rukojeti Kloubová. Vlastnosti kočárku Houpavý.

Katalogové číslo: 861 Kategorie: ,
Výrobce:Baby Merc

Související produkty