Kočárek Kunert Mila 2019 trojkombinace černý rám s autosedačkou Světle růžová

12 300 

Kočárek Kunert Mila 2019 trojkombinace černý rám s autosedačkou Světle růžová  KunertKočárek Kunert Mila 2019 trojkombinace černý rám s autosedačkou Světle růžová 12 300 Kč

Popis produktu

Nepřeberné množství barev, ze kterých si vybere každý. Kočárek Kunert Mila nadchne aktivní maminky, které si potrpí na design a rády chodí na dlouhé procházky. Velká gelová kola, která nevyžadují prakticky žádnou údržbu a snadno si poradí i s náročným terénem, vám ušetří starosti i námahu. Můžete se tak bez obav kochat krajinou, zatímco vaše miminko bude nerušeně spinkat v prostorné korbičce, a díky odpruženému podvozku s tlumičem rámu neucítí žádné nepříjemné otřesy. Třešničkou na dortu je uzamykatelný koš, do kterého si odložíte nákup i další věci, aniž byste se museli obávat jejich ztráty. Kunert Mila je skvělé řešení do města i do přírody. Kočárek je skladný, lehký a přináší veškerý komfort, které si rodiče, a hlavně děťátko zaslouží. Přečtěte si také další informace. Máte zájem o kočárek i s autosedačkou? Podívejte se na růžový Kunert Mila v trojkombinaci (3v1) s autosedačkou.

Další vlastnosti: Barva Šedá. Název barvy Světle růžová. Kolečka Gelová. Model Mila. Typ kočárku Trojkombinace. Nosnost Do 15 kg. Materiál Textilie. Pro Holku. Vhodné do Lehkého terénu. Typ rukojeti Kloubová. Vlastnosti kočárku Houpavý.

Katalogové číslo: 830 Kategorie: ,
Výrobce:Kunert

Související produkty