Kočárek Kunert Rotax 2019 trojkombinace černý rám s autosedačkou Bordo

10 600 

Kočárek Kunert Rotax 2019 trojkombinace černý rám s autosedačkou Bordo  KunertKočárek Kunert Rotax 2019 trojkombinace černý rám s autosedačkou Bordo 10 600 Kč

Popis produktu

Dokonale sladěný do posledního detailu. V nabídce najdete pestrou škálu barevných variací od výrazných až po méně nápadné. S kočárkem Kunert Rotax naděláte hodně parády a vaše miminko se bude cítit jako v bavlnce. Prostorná korbička s funkcí kolébky zajistí, aby se mu krásně spinkalo a vy si můžete užívat příjemné procházky i nezbytné pochůzky. Velká gelová kola jsou prakticky bezúdržbová, nemusíte se tak obávat, že se guma prorazí o ostrý kámen nebo obrubník. A pokud budete kočárek často skládat například do auta, pak vězte, že je to velmi jednoduché a zvládnete to doslova hravě. Kunert Rotax je po složení opravdu skladný a snadno se vejde i do menšího kufru auta. Zaujal vás kočárek? Přečtěte si o něm více. Máte zájem o kočárek bez autosedačky? Podívejte se na bordó Kunert Rotax ve dvojkombinaci (2v1).

Další vlastnosti: Barva Vínová. Název barvy Bordó. Kolečka Gelová. Model Rotax. Typ kočárku Trojkombinace. Nosnost Do 15 kg. Materiál Textilie. Pro Holku. Vhodné do Lehkého terénu. Typ rukojeti Kloubová. Vlastnosti kočárku Houpavý.

Katalogové číslo: 1009 Kategorie: ,
Výrobce:Kunert

Související produkty